Světlá nad Sázavou - Štoky 2:2

16.05.2023

Výborný vstup do utkání, velké nasazení a dobrá intenzita hry. Díky tomu jsme se v prvním poločase dostali do několika zajímavých příležitostí, měli jsme několik šancí na vstřelení branky. To se nám podařilo pouze jednou, možná z té nejméně gólové se prosadil Křikava. Doufal jsem že nás vedení uklidní, sebedůvěra půjde nahoru a nějaké branky ještě přidáme. Opak byl pravdou, nejdříve Valenta fauloval ve vápně, nařízenou penaltu bez problémů proměnil Žila. Aby toho nebylo málo, za pár minut byla k vidění další chyba domácího stopera, která k mému úžasu vedla k otočení zápasu- 1:2. Chvilku nám trvalo než jsme se s tím srovnali, poté jsme vrhli všechny síly do útoku a v 86 minutě se nám podařilo utkání  Alespoň vyrovnat. Na závěrečný tlak jsme měli již málo času a utkání skončilo dělbou bodů. Po průběhu hlavně prvního poločasu jsem neskutečně zklamaný, že takové utkání nedokážeme vyhrát a ztratíme doma další body. Doufám že se z toho dostatečně poučíme a už se něco podobného nebude opakovat, nemůžeme si dovolit v každém zápase soupeřům darovat takhle lehce body.