Mladší žáci

Soupiska 2023/2024

Realizační tým:                                                                                                                                                Hlavní trenér: Patrik Cenek                                                                                                                                  Asistent trenéra: Jaroslav Firon                                                                                                                      Asistent trenéra: Martin Jakoubek

Brankáři:                                                                                                                                                              Podaný Michal                                                                                                                                                 Novák Pavel

Obránci:                                                                                                                                                                Pham Emanuel                                                                                                                                         Jakoubek Matěj                                                                                                                                             Matyáš Svatopluk                                                                                                                                         Fironová Jana                                                                                                                                                     Havel Josef                                                                                                                                                       Novák Ladislav                                                                                                                                                 Dušek Josef

Záložníci:                                                                                                                                                            Pham Samuel                                                                                                                                                Brodský David                                                                                                                                              Netopilík Lukáš                                                                                                                                              Pejchar Vojtěch                                                                                                                                                    Kříž Lukáš                                                                                                                                                  Maxymiuk Olesander                                                                                                                                      Yasinko Ivan

Útočníci:                                                                                                                                                      Kubarych Ivan                                                                                                                                                  Pešek Michal                                                                                                                                                      Firon Jaroslav                                                                                                                                                    Málek Václav                                                                                                                                                    Novák Matyáš

Smolná porážka v Chotěboři

Úvod zápasu nam vyšel na výbornou. Hned v 6.minutě jsme šli do vedení, když se střelou z poza vápna prosadil Samuel Pham. Po pár minutách utekl obraně soupeře David Brodský a zvýšil na rozdíl dvou branek. O tři minuty později snížila Chotěboř krásnou trefou z přímého kopu. Bohužel soupeř ještě do poločasu srovnal skóre po velmi přísně nařízené penaltě.Do kabin se tedy šlo za stavu 2:2.

Úvod druhého poločasu nám opět vyšel, když chybu v rozehrávce soupeře potrestal David Brodský. A znovu jsme se ujali vedení. Bohužel krátce poté si slabší chvilku vybral i náš brankář a svoji chybnou rozehrou poslal soupeře do šance, ten ji využil a bylo opět srovnáno. Ve 49.minutě šel soupeř poprvé v zápase do vedení, když z přímého kopu trefil břevno a z následně dorážky vstřelil jak se později ukázalo vítěznou branku utkání. Nám se už bohužel nepodařilo odpovědět a navíc jsme v závěru obdrželi dvě slepené branky.

I přes vyrovnaný průběh zapasu bylo konečné skóre 6:3.

Branky: Brodský 2× , Pham Samuel

Zasloužená výhra v Bystřici

Plni očekávání, po kvalitní zimní přípravě jsme zajížděly na půdu Bystřice.
Utkání začalo v docela vysokém tempu a oba týmy si hned v úvodu vytvořily solidní šance, ze kterých se ani jednomu týmu nepodařilo skórovat.
Nicméně hned z další naši akce se nám podařilo vstřelit úvodní branku utkání, když se pěknou střelou k právě tyči blýskl David Brodský.
Soupeři se podařilo o deset minut později vyrovnat, když střelu z poza vápna Náš gólman pouze vyrazil před sebe a soupeř z dorážky pohodlně vyrovnal.
Což nám naštěstí neubralo na aktivitě a tři minuty později jsme šli opět do vedení, kdy se v koncovce prosadil Pavel Novák a tak jsme po vyrovnaném prvním poločase vedly těsně 2:1.

Ve druhé půly soupeř částečně rezignoval na obranu a vůbec mezihru a vsadil na dlouhé nakopavane míče, což se důsledným vzájemným zajišťováním a aktivní obranou podařilo eliminovat a zároveň se otevíraly " okénka " v soupeřově obraně. Čehož jsme dokázaly využít jen částečně, když jsme z mnoha vyložených šancí dokázaly využít " pouze " dvě. Nutno podotknout, že Bystřici několikrát podržel jejich výborně chytající brankář. Nám se ve druhém poločase podařilo udržet čisté konto. A tak jsme po zásluze vyhrály 4:1.
Branky : Brodský 3x, Novák Pavel
Hodnocení trenérů: za předvedeny výkon musíme kluky pochválit, každý z nich plnil skvěle svou roli na hřišti a pracovali jako tým. Věříme že jim zasloužené vítězství dodá energii a chuť do další práce.
Trenéři: Cenek, Firon, Jakoubek