Jan Čermák                                                                                                                                                             Vilk Jakub                                                                                                                                                          Lukáš Urban                                                                                                                                                    Samuel Kohout

Anežka Čurdová                                                                                                                                               Patrik Klouda                                                                                                                                                   Samuel Kohout                                                                                                                                                     Tecl Jan                                                                                                                                                           Pajerová Denisa                                                                                                                                               Václav Prášek

Útočníci

František Zadina                                                                                                                                            Matyáš Vaněk

První zápas body nepřinesl

K prvnímu jarnímu utkání jsme zajížděli na půdu Bystřice, která pro nás měla být vyrovnaným soupeřem a i pomýšlení na bodový zisk. Jenže jak se ukázalo, asi jsme ještě seděli v autobuse koukali se co se kolem nás děje. Ve 14.minutě fauloval na půlce Mikeš na hranici možností a zůstalo pouze u žluté karty, domácí rychle rozehráli po lajně, odkud letěl míč do vápna a naši 3 hráči ho nebyli schopní odvrátit dál něž na kopačku soupeře a domácí s přehledem napotřetí zakončili 1:0. Po tomto šoku jsme zatlačili stopery domácích, kdy po jedné chybě zakončoval z rohu velkého vápna vedle Tecl, 3 min. před koncem prvního poločasu mohl vyrovnat Růžička, který běžel po podskočeném míči stopera sám na branku a z rohu velkého vápna přehazoval brankáře bohužel do boční sítě. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se musí zlepšit pohyb na hřišti a nabídka na balon a náběhy po lajně a nenechat se vyloučit, což zůstalo pouze u toho, že jsme si to řekli. V 57.minutě obdržel 2.žlutou a následně červenou kartu Mikeš. To byla pro nás veliká komplikace. Za zmínku stojí dlouhý nákop Čermáka do velkého vápna, kam šel brankáře atakovat z mladších žáků Yasinko, kterého se domácí brankář lekl míč se od něj odrazil a dobíhající Růžička místo zakončení z první zvolil kličku a stoper ho stihl zblokovat a odebrat míč. Domácí zvýšili na 2:0 v poslední minutě, kdy jsme zkusili hrát vabank.
Hodnocení: Prohra zasloužená, protože jsme byli málo aktivní a všude jsme byli pozdě, přišlo mi to jako když nechceme hrát, báli jsme se dát přihrávku, narážečku, udělat nějakou kombinaci. Hlavně se musí bojovat a hrát jako tým, protože je smutné, když se 5 lidí snaží a zbytek fandí. Pokud by se hrálo aktivněji a víc jako tým, tak s tímhle soupeřem by na bodový zisk bylo.